Dzūkijos Žara

Kavinė Dzūkijos Žara Druskininkai

Dzūkijos Žara – svečių namai ir kavinė Viečiūnuose, šalia Druskininkų kurorto – vienas iš mūsų šeimos verslų. Nebrangus apgyvendinimas jaukiuose, 2000 – tųjų stiliaus kambariuose su bendromis wc ir dušo patalpomis, norintiems pajausti praeities dvasią ir neturintiems poreikių prabangai.

Nuo Viečiūnų iki Druskininkų vos 7 km. Druskininkus galima pasiekti viešuoju transportu, taip pat pėsčiųjų ir dviračių takais. Šalia svečių namų esantis jaukus Viečiūnų parkas su stalo žaidimais, poilsio zonomis, fontanu, sūpynėmis, žaidimų aikštele ir bibliotekėle padės jums atsipalaiduoti ir pasijausti kaip tikrame kurorte, o jei norėsite pasivaikščioti netoliese esančiame miške, nepamirškite pasimti krepšio grybams 🙂

Svečių namuose yra 1 vienvietis, 3 dviviečiai ir 1 penkiavietis kambariai, 2 wc kambariai su dušu. Iš viso vienu metu gali gyventi 12 svečių.

Kavinėje rengiami užsakomieji dienos, šventiniai ir gedulingi pietūs, degustacinės vakarienės, siūlome salės nuomą seminarams, mokymams, edukacijoms bei kitiems renginiams. Ruošiami klasikiniai bei šiuolaikiški lietuviški ir skanūs patiekalai.
Kavinės salė patogiai talpina 30 žmonių.
Taip pat pagal užsakymus gaminame nesaldžius sumuštinių tortus šventėms.

Susisiekti galite žinute arba telefono numeriu 8 672 98857 darbo dienomis.

PASLAUGŲ KAINORAŠTIS
KAVINĖ

Užsakomieji naminiai pusryčiai, pietūs ir vakarienės*
Pusryčiai 15 eur asmeniui – karštas patiekalas (pvz.: lietiniai, omletas, varškėčiai), duona, mėsos – sūrių rinkinys, saldumynai, kava – arbata.
Naminiai dienos pietūs 20 eur asmeniui – sriuba, karštas patiekalas, desertas, kava – arbata.
Naminė vakarienė 20 eur asmeniui – užkandis, karštas patiekalas, desertas, kava – arbata.

Užsakomieji šventiniai pietūs*
Užkandžiai, karštas patiekalas, desertas, kava – arbata asmeniui 40 eur (be alkoholinių gėrimų)

Užsakomosios šventinės vakarienės*
Užkandžiai, karštas patiekalas, desertas, kava – arbata asmeniui 50 eur (be alkoholinių gėrimų)

Gedulingi pietūs*
Užkandžiai, karštas patiekalas, pyragai, kava – arbata asmeniui 25 eur (be alkoholinių gėrimų)

Dzūkiškų patiekalų degustacija*
Užkandis, karštas patiekalas, desertas, naminė gira, kava – arbata asmeniui 30 eur (be alkoholinių gėrimų)

 

Degustacinės subproduktų vakarienės*
Užkandis, karštas patiekalas, desertas asmeniui 40 eur (be priderintų alkoholinių ar nealkoholinių gėrimų)
Užkandis, karštas patiekalas, desertas asmeniui 60 eur (su priderintais alkoholiniais ar nealkoholiniais gėrimais)

*Pusryčiai, pietūs, vakarienės tarp jų ir degustacinės rengiamos ne mažiau kaip 10 asmenų grupėms
*Pusryčiai, pietūs ar degustacinės vakarienės derinami iš anksto.


SALĖS NUOMA SEMINARAMS, MOKYMAMS IKI 20 ŽMONIŲ:

Pirmos valandos kaina – 30 eur, likusių valandų po 10 eur
Kava, arbata – 2 eur asmeniui
Kava, arbata, desertas – 5 eur asmeniui
Kavos pertraukėlė: kava, sumuštiniai, saldumynai – 10 eur asmeniui
Konferenciniai pietūs* (karštas patiekalas, saldumynai, kava, arbata) nuo 10 asmenų – 15 eur asmeniui
* Konferenciniai pietūs galimi tik užsakant salę visai dienai.

 
SVEČIŲ NAMAI “Dzūkijos Žara”
APGYVENDINIMAS

Svečių namuose yra 1 vienvietis, 3 dviviečiai ir 1 penkiavietis kambariai.
Svečių namų užsakymai priimami per booking.com platformą
Užsakant visus kambarius, kaina gali būti derinama individualiai.

SVEČIŲ NAMŲ „DZŪKIJOS ŽARA“ VIDAUS TVARKOS TAISYKLĖS

Šios vidaus tvarkos taisyklės nustato UAB „ESEM“, svečių namų “Dzūkijos Žara”, esančių Jaunystės g. 4, Viečiūnai, paslaugų teikimo tvarką bei sąlygas.

BENDROSIOS NUOSTATOS
 • Svečių namai ir kavinė “Dzūkijos Žara” – tai poilsio vieta, kurioje teikiamos apgyvendinimo ir maitinimo paslaugos, organizuojamos konferencijos, šventės bei kiti renginiai.
 • Svečių namų svečias – tai kiekvienas asmuo, esantis svečių namų “Dzūkijos Žara” teritorijoje.
 • Šios vidaus tvarkos taisyklės nustato svečių namų “Dzūkijos Žara” svečių pareigas ir teises naudojantis svečių namų paslaugomis bei svečių aptarnavimo tvarką.
 • Šios taisyklės yra privalomos visiems svečių namų svečiams, svečias įsipareigoja jų besąlygiškai laikytis bei užtikrinti, kad jų laikytųsi kartu atvykę asmenys.
 • Už pasekmes, atsiradusias dėl to, kad šių taisyklių nežinojo ar nesilaikė, atsako svečių namuose užsiregistravęs asmuo.
 • Svečių namų kambarį rezervavęs ir jame įsiregistravęs svečias patvirtina, kad laikysis žemiau nurodytų svečių namų „Dzūkijos Žara“ (toliau tekste vadinama svečių namais) vidaus tvarkos taisyklių.
 • Svečių namų teikiamų paslaugų kainos (su PVM) ir mokėjimo tvarka bei sąlygos numatomos, „Svečių namų paslaugų teikimo sutartyje“, individualiuose susitarimuose bei pasiūlymuose.
 • Svečių namų personalas turi teisę neįleisti asmenų, kurių elgesys yra netinkamas, prieštarauja viešajai tvarkai bei kitoms visuomenėje priimtoms elgesio normoms.
 • Asmenims, kurie nesutinka laikytis svečių namų taisyklių, svečių namų paslaugos nėra teikiamos.
 • Svečių namų administracija turi teisę pašalinti iš teritorijos svečius, kurie po pirmo perspėjimo pakartotinai pažeidžia svečių namų taisykles.
 • Svečių namų svečias privalo atlyginti padarytą žalą svečių namų turtui bei tretiesiems asmenims pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytą tvarką.
 • Draudžiama palikti mažamečius vaikus be priežiūros svečių kambariuose ir bendrose erdvėse.
SVEČIŲ PRIĖMIMAS IR GYVENIMAS SVEČIŲ NAMUOSE
 • Kiekvienas atvykęs svečias privalo pateikti galiojantį asmens dokumentą.
 • Svečiui atvykus, jam yra pateikiama svečio kortelė, kurią būtina užpildyti galiojančio asmens dokumento (paso, asmens tapatybės kortelės) duomenimis.
 • Atvykimo laikas yra nuo 13:00 val.,  išvykimas iki 12:00 val.
 • Svečias turi apmokėti sąskaitą pagal išankstinę sąskaitą. Gali būti išimčių, kurių metų svečias privalo apmokėti atvykimo dieną. Už suteiktas paslaugas (išskyrus apgyvendinimo) galima atsiskaityti iš karto po jų suteikimo arba įtraukti mokėtiną sumą į kambario sąskaitą. Atsiskaitymai vyksta bankiniu pavedimu.
 • Mokestis už apgyvendinimą mokamas pagal nustatytas kainas to laikotarpio kainininke (EUR), t.y. pagal bendradarbiavimo sutartį arba galiojančią dienos kainą. Svečių namai pasilieka teisę, keisti paslaugų kainas savo nuožiūra.
 • Svečiui, sumokėjusiam už apgyvendinimą, taip pat už papildomas paslaugas, tačiau neatvykus/nusprendus jomis nesinaudoti, sumokėti pinigai svečiui negrąžinami.
 • Išvykus iš viešbučio anksčiau nei buvo numatyta rezervacijoje, t. y. neišbuvus viso laiko, pinigai už neišbūtą laiką svečiui negrąžinami.
 • Svečiai, gyvenantys trumpiau nei visą parą (24 valandas), moka visos paros kainą.
 • Kambariuose gali apsistoti tik svečių namuose įsiregistravę asmenys. Svečiai turi sumokėti už visus faktiškai kambaryje gyvenančius asmenis. Už papildomus asmenis taikoma priemoka.
 • Rezervavęs kambarį (-ius) asmuo, atsako už visų kambaryje gyvenančių asmenų elgesį ir šių taisyklių laikymąsi.
 • Svečias, patyręs turtinę ir/ar neturtinę žalą, nedelsdamas turi pranešti apie tai svečių namų personalui, nurodant įvykio vietą ir aplinkybes. Jeigu svečias nesilaiko šios sąlygos, vėliau pateikti nusiskundimai nenagrinėjami.
 • Išvykdamas svečias privalo grąžinti personalui svečių namų inventorių. Sugadinus, pametus ar kitaip jį praradus, svečias privalo atlyginti inventoriaus vertę. Jei dėl padarytos žalos negalima apgyvendinti svečių, mokama pilna numerio kaina, žalos pašalinimo laikotarpiu.
 • Visi svečių namuose gyvenantys svečiai privalo laikytis švaros ir nustatytos tvarkos, tausoti, tinkamai ir pagal paskirtį naudoti svečių namų įrengimus, prietaisus, baldus ir kitus kambariuose ir bendro naudojimo patalpose esančius daiktus.
 • Visi svečių namų kambariuose ir kitose svečių namų patalpose esantys daiktai, higienos priemonės, taip pat specialiai svečio naudojimui bendroje virtuvėlėje skirtus maisto produktus (kava, arbata, cukrus) yra svečių namų nuosavybė, todėl svečias neturi teisės jų pasiimti išvykdamas iš viešbučio.
 • Svečiui, iki sutarto išvykimo laiko, neatlaisvinus kambario ir neturint galimybės su juo susisiekti, arba kai svečias piktybiškai neatsiskaito už suteiktas paslaugas ir neatlaisvina kambario personalo prašymu – personalas pasilieka teisę kambaryje esančius daiktus perkelti į kitas viešbutyje esančias saugomas patalpas.
 • Svečių namai neatsako už svečio kambaryje paliktus daiktus.
 • Apie pastebėtus techninius gedimus ar paslaugų kokybę, svečių namų svečiai turi informuoti svečių namų personalą, priešingu atveju, svečių namai atleidžiami nuo atsakomybės.
 • Personalas, saugumui užtikrinti turi teisę įeiti į svečių gyvenamus numerius. Esant poreikiui, iškviesti greitąją pagalbą.
 • Svečių namų personalas dirba 10:00 – 16:00 valandomis. Konferencijų ar kitų renginių metu personalo darbo laikas gali keistis pagal poreikį.
 • Svečių namų personalui yra draudžiama suteikti bet kokią informaciją apie svečius tretiesiems asmenims, be svečio sutikimo.
 • Nuo 20:00 valandos iki 08:00 valandos, svečių namuose yra ramybės laikas. Jis gali būti keičiamas svečių namų administracijos sprendimu. Ramybės laiku negalima triukšmauti ar kitaip trikdyti viešbučio svečių.
 • Svečių namų patalynė keičiama kas 7 dienas, rankšluosčiai keičiami svečiui pageidaujant.
 • Svečiai su augintiniais yra priimami. Taikoma priemoka 5 €/parai. Rezervuojant kambarį, būtina iš anksto informuoti svečių namų personalą apie planuojamus atsivežti gyvūnus.
 • Svečių pamesti ir personalo ar kitų svečių surasti daiktai yra perduodami personalui. Svečių namai rastus (paliktus) svečių daiktus įsipareigoja saugoti 30 dienų nuo svečio išvykimo dienos. Higienos priemonės, apatinis trikotažas ir kiti panašūs daiktai nėra saugomi ir išvykus svečiui – utilizuojami. Rašytiniu svečio prašymu, viešbutyje saugomi svečiui priklausantys daiktai gali būti jam išsiųsti paštu ar kitaip perduoti, jei svečias sutinka apmokėti daikto (-ų) siuntimo išlaidas.
 • Jei dėl padarytos žalos negalima apgyvendinti svečių (sugadintas kambario inventorius, pažeisti elektros laidai, vamzdžiai ir pan.), mokama pilna numerio kaina žalos pašalinimo laikotarpiu. Už nepilnamečių, neveiksnių/ribotai veiksnių svečių svečių namų padarytą žalą atsako jų tėvai/globėjai/rūpintojai.
 • Svečių namai neatsako už svečių asmeninius daiktus paliktus viešbučio teritorijoje.
 • Svečių namų personalas neatsako už be suaugusiųjų priežiūros paliktus vaikus.
 DRAUDŽIAMA
 • Svečių namų kambariuose bei bendrose erdvėse yra griežtai draudžiama rūkyti ir vartoti alkoholinius gėrimus. Administracinis mokestis už rūkymą ir alkoholinių gėrimų ir vartojimą kambariuose ir bendrose patalpose – 500 EUR/asm.
 • Draudžiama svečių namų kambariuose laikyti dviračius ir paspirtukus. Dviračius ir paspirtukus galima saugiai laikyti laiptinėje.
 • Draudžiama stumdyti baldus (be administracijos pritarimo), išsinešti juos į bendro naudojimo patalpas, kitą kambarį, lauką.
 • Draudžiama svečių namų svečiams į kambarius vestis pašalinius asmenis be administracijos sutikimo.
 • Draudžiama bendro naudojimo virtuvėlėje gaminti su savo atsineštu asmeniniu gaminimo inventoriumi ir įranga be svečių namų personalo darbuotojų žinios ir sutikimo.
 • Draudžiama triukšmauti (t.y. garsiai leisti muziką, groti muzikos instrumentais, garsiai dainuoti, šūkauti, švilpti bei kitaip triukšmingai elgtis). Jeigu svečias nesilaiko šio draudimo ir tuo trukdo kitiems svečių namuose gyvenantiems svečiams (t.y. bent vienas svečių namų svečias pasiskundžia dėl keliamo triukšmo), svečių namų administracija turi teisę skirti triukšmaujančiam asmeniui 200 EUR bauda ir jis privalo atlyginti su šiuo įvykiu susijusius nuostolius kitiems nukentėjusiesiems asmenims.
 • Draudžiama įsinešti ir/ar laikyti į svečių namus pavojingus žmonių sveikatai, gyvybei, turtui daiktus, medžiagas, taip pat įsinešti, laikyti, vartoti narkotines ir/ar psichotropines medžiagas. Nurodytais draudimų pažeidimų atvejais svečių namų administracija turi teisę kviesti policiją pažeidimo fiksavimui ir taisykles pažeidusiam asmeniui skirti 500 EUR baudą.
VAIKAI
 • Vaikas – asmuo iki 18 metų.
 • Vaikai paslaugomis gali naudotis tik kartu su juos prižiūrinčiais suaugusiais asmenimis, kurie atsako už nepilnamečių asmenų saugumą bei šių taisyklių laikymąsi.
 • Papildomos vietos svečių namų kambariuose yra apmokestinamos:

Vaikai iki 3 m. amžiaus apgyvendinami nemokamai;

Vaikai iki 3 m. amžiaus: 5 €/parai, jei reikalinga pristatoma lovytė ar naudojama kambaryje esanti lova;

Vaikai nuo 4 m. – 18 m. amžiaus apmokestinami suaugusio asmens kaina. 

 VIETA AUTOMOBILIO STOVĖJIMUI
 • Svečių namai turi automobilių stovėjimo aikštelę, ji nėra saugoma. Svečių namai už automobilius ir juose paliktus daiktus neatsako.
 MAITINIMO PASLAUGOS
 • Galimybė užsisakyti pusryčius, pietus ir vakarienę ne mažiau kaip 10 asmenų grupėms.
PRIEŠGAISRINĖ SAUGA

Kilus gaisrui ar pajutus dūmų kvapą, skambinkite telefonu Nr. 100 (registratūra) arba 112 (bendrosios pagalbos numeris). Mūsų svečių namų adresas: Jaunystės g. 4, Viečiūnai.

 • Įsidėmėkite avarinius išėjimus ir laiptinių išdėstymą, gesintuvų ir gaisrinės signalizacijos išdėstymą;
 • Nenaudokite asmeninių šildytuvų ir virdulių kambariuose;
 • Nenaudokite asmeninės maisto ruošimo įrangos bendro naudojimo virtuvėlėje.
 • Išeidami iš kambario ir bendro naudojimo virtuvėlės išjunkite visus elektros prietaisus ir apšvietimą;
 • Neuždenkite elektros prietaisų jokiomis medžiagomis, tai pavojinga;
 • Svečių namų patalpose DRAUDŽIAMA RŪKYTI;
 • Rūkydami leistinose vietose – prie viešbučio įėjimo, kavinės terasoje, – nepalikite neužgesintų nuorūkų, naudokite peleninę, jokiu būdu nemeskite nuorūkų į šiukšlių dėžes, per balkoną, ant žemės ar ant žolės;
 • Žvakes svečių namų kambariuose ir bendrose patalpose deginti draudžiama.
 • Draudžiama neštis į kambarius ir bendro naudojimo virtuvėlę degias medžiagas bei skysčius, galinčius sukelti gaisrą.

 Pajutus stiprų dūmų kvapą ar aptikus gaisrą:
Nepanikuokite, išlaikykite ramybę ir veiksmų kontrolę;

 • Skubiai skambinkite personalui Nr. 8 672 98857 arba 112 (bendrosios pagalbos numeris). Iš mobiliųjų telefonų rinkite Nr. 112  (bendrosios pagalbos numeris).  Mūsų svečių namų adresas: Jaunystės g. 4. Viečiūnai, Druskininkų sav., LT-66491.
 • Pasistenkite užgesinti gaisro židinį, jei tai nepavojinga Jūsų gyvybei. Kitu atveju sandariai uždarykite langus ir duris, ir išeikite iš kambario;
 • Išeidami iš kambario neužrakinkite durų, nes galite būti priverstas sugrįžti atgal;
 • Pasitraukite iš pavojingos zonos ir laikykitės svečių namų personalo nurodymų, priešgaisrinės apsaugos darbuotojų nurodymų;
 • Jeigu svečių namų pastato koridoriai ir laiptinės skendi dūmuose, išeiti iš kambario negalima. Pasilikite savo kambaryje ir plačiai atverkite langus, šaukitės pagalbos. Sandariai uždarykite duris, tai gali ilgam apsaugoti Jus nuo pavojaus. Uždenkite plyšius (aplink duris ir kitur), vėdinimo kanalus vandenyje sudrėkintais rankšluosčiais ar patalyne;
 • Pasistenkite informuoti apie savo buvimo vietą Nr. 100 arba 112.
 • Užsidenkite galvą šlapiu rankšluosčiu, tai padės Jums lengviau kvėpuoti;
 • Atvykus ugniagesiams, būkite prie lango ir šaukitės pagalbos;
 • Prireikus evakuotis iš svečių namų, naudokitės evakuacijos planais, esančiais kiekviename aukšte ir Jūsų kambaryje; 
 PAREIŠKIMAI IR PAGEIDAVIMAI
 • Svečių namų „Dzūkijos Žara“ administracija visada laukia svečių pageidavimų ir pasiūlymų, kad galėtų gerinti teikiamų paslaugų kokybę. Juos pateikti galite elektroniniu paštu info@esem.lt
 • Svečių pasiūlymai ir nusiskundimai yra apsvarstomi administracijos ir vadovų susirinkimų metu nustatytais terminais.

Svečių namai „Dzūkijos Žara“, rinkdami, tvarkydami bei saugodami svečių (-io) jam pateikiamus duomenis bei informaciją, vadovaujasi LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu bei kitais teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų rinkimo, tvarkymo bei saugojimo tvarką.

Prašymą/skundą dėl mūsų tinklapyje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p.tarnyba@nullvvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse – http://www.vvtat.lt/index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

 
ŽALOS ATLYGINIMO ĮKAINIAI

SUGADINTAS INVENTORIUS KAINA, EUR
Svečio kambario raktas 5.00 €
Dieninės užuolaidos 10.00 €
Naktinės užuolaidos 30.00 €
Lovatiesė 20.00 €
Pagalvė 20.00 €
Rankšluostis 10.00 €
Patalynė 50.00 €
Virdulys 60.00 €
Kėdė 30.00 €
Kilimėlis 10.00 €
Vonios stiklo pertvara 300.00 €
Vonios užuolaida ir karnizas 20.00 €
Vonios karnizas 20.00 €
Sofa – lova 300.00 €
Kambario langas 100.00 – 1500.00 €
Paveikslas 20.00 – 30.00 €
Kambario staliukas 50.00 – 100.00 €

Apgyvendinimas, nebrangus apgyvendinimas, salės nuoma Druskininkuose, Viečiūnuose, darbininkų apgyvendinimas, pigus apgyvendinimas, nebrangus viešbutis, hostelis, nebrangi nakvynė Druskininkuose.

Komentarų nėra

Palikite komentarą