Aukso fondas

Gartraukiai

Gartraukiai

Gartraukiai virtuvėje šiais laikais tokie pat svarbūs kaip ir šaldytuvai, kaitlentės ar kita virtuvės įranga be kurios neįsivaizduojate patogios buities. Jei projektuojate naują virtuvę ar jau esamoj turite rūpesčių dėl kvapų ir riebaluotų spintelių, Bulvių košės šeimos verslas UAB “ESEM” dirbantis 14 metų ventiliacijos srityje, padės išspręsti šias problemas 🙂

Atstovaujame Danijos gamintoją – Thermex Scandinavia A/S. Įmonė buvo įsteigta 1958 metais, virtuvinius gartraukius pradėjo gaminti nuo 1965 metų. Solidi 60 metų gamybos istorija užtikrina nepriekaištingą produktų kokybę ir elegantišką, minimalistinį skandinavišką dizainą.

Pas mus galite įsigyti ne tik jūsų poreikius atitinkantį gartraukį, bet ir visas pajungimui reikalingas detales, ventiliatorius. Sutaupysite laiko ir mielai pakonsultuosime iškilus klausimams.

Išsirinkite kokio tipo gartraukis jums reikalingas (žiūrėkite žemiau), kokia virtuvės kvadratūra, biudžetas ir mes parinksime jums geriausią variantą. Patrauklios gartraukių kainos ir mūsų siūlomos nuolaidos patiks jūsų piniginei. Gartraukį galite užsisakyti internetu, išsiųsime per kurjerių tarnybą. Pristatome Lietuvoje ir visame pasaulyje.

Asortimente rasite ne tik paprastų, keliais mygtukais valdomų gartraukių, bet ir išmanių – valdomų mobiliąją programėle, su oro kokybės jutikliais, kuomet automatiškai įsijungs pradėjus gaminti patiekalus.

Jei nenorite arba nėra galimybės sienoje daryti skylės ventiliacijos angai, kuria išmetamas gartraukio ištrauktas oras, gartraukiai be ventiliacijos angos arba be ortakio su specialiais anglies arba plazminiais filtrais taps puikia išeitimi. Išfiltruotas ir bekvapis, švarus oras bus išmetamas jums atgal į virtuvę. Šis oro išmetimo metodas vadinamas recirkuliacija. Plazminai filtrai ne tik išvalo orą, neutralizuoja kvapus, bet ir nukenksmina bakterijas, žiedadulkes, virusus bei kitas alergines medžiagas, todėl gartraukiai su plazminiais filtrais ypač tiks alergiškiems ar specialių poreikių turintiems žmonėms. Praktiškai visi mūsų siūlomi garų surinkėjai gali būti transformuojami į recirkuliacinius ir montuojami su aliuminiais, angliniais arba plazminiais filtrais pasirinktinai.

Kaip pasirinkti gartraukį? Išvardinsiu kokio tipo gartraukiai būna ir jūs lengvai išsirinksite kokio reikia jūsų mylimai virtuvei 🙂 Nuotraukos yra pavyzdinės, jei paspausite ant virš nuotraukos esančios aktyvios nuorodos, pamatysite visą asortimentą. Taigi pradedam:

Pakabinami sieniniai gartraukiai
Pagaminti Danijoje
Gartraukiai

 

Į spintelę įmontuojami gartraukiai
Pagaminti Danijoje
Gartraukis Super Silent white įmontuotas
 
Į lubas įmontuojami gartraukiai
Pagaminti Danijoje
į lubas montuojamas gartraukis Newcastle Medio 900 white without motor - sumontuotas

 

Kaitlentės su gartraukiu
Populiariausios maisto blogerės jau naudojasi tokiomis kaitlenčių ir gartraukių kombinacijomis ir yra labai patenkintos. Pagaminti Danijoje
kaitlentė su gartraukiu Typhoon 800 black sumontuota

 

Erdviniai salos gartraukiai
Pagaminti Danijojepakabinami gartraukiai šviestuvai su plazminiu filtru Green Air 410

 

Pakabinami gartraukiai – šviestuvai Cleanair Cloud su plazminiais filtrais
Septynios spalvos. Pagaminti Vokietijoje

Plazminis gartraukis Cleanair Cloud anthracite

 

Dar keli naudingi patarimai renkantis gartraukį:
  • Kokio galingumo gartraukio reikia? Rinkitės didesnio našumo gartraukį nei nurodyta parametruose pagal virtuvės plotą. Veikiantis mažesniu režimu gartraukis mažiau dėvėsis ir tyliau dirbs.
  • Kokiame aukštyje kabinti gartraukį? Kabinant gartraukį svarbu atkreipti dėmesį kokiame aukštyje gamintojas rekomenduoja jį kabinti, nes tik sumontavus tinkamame aukštyje įrenginys veiks efektyviai.
  • Kaip pajungti gartraukį? Elektroninėje parduotuvėje www.el-vent.com įėjus į gartraukio prekės kortelę, galėsite parsisiųsti vartotojo instrukciją pdf formatu.
  • Visi asortimente esantys gartraukiai turi pirminius filtrus, kuriuos lengva nuimti. Norint, kad gartraukis veiktų efektyviai ir ilgiau tarnautų, filtrus reikia periodiškai valyti. Galima plauti indaplovėje arba užmerkite kriauklėje su indaploves tablete ir pamirkykite valandą laiko, nuvalykite likusius nešvarumus šepetėliu.
  • Anglies filtrus rekomenduojame keisti kas 2 – 12 mėnesių, plazminiai jums tarnaus net iki 10 metų.
  • Galite pasirinkti gartraukį be įmontuoto jame ventiliatoriaus, o ventiliatorių pasirinkti atskirai ir sumontuoti jį kitoje patalpoje arba lauke. Taip sumažinsite virtuvėje triukšmingumą. Tai ypač aktualu kas dažnai gamina, pavyzdžiui aš, ir reikia didesnio galingumo ventiliatoriaus. Svarbu žinoti, kad turi būti montuojami TIK specialūs virtuviniai, riebalams atsparūs ventiliatoriai.

Komentarų nėra

Palikite komentarą

REKOMENDUOJAMI VIDEO

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI